ТОВ «Планета обладнання»

пропонує обладнання для СТО відомих світових виробників таких як АТТ (Automotive Testing Technologies GMBH), SICE, OMA, MECNAN, HELVI, GYS, SPIN, SIVIK, SIVER, REMEZA, RAVAGLIOLLI, MEGA, HANATECH, НПП НТС, і багатьох інших виробників.

ТОВ «Планета обладнання» хотіла б представити вашій увазі всесвітньо відомого виробника Компанію АТТ (Automotive Testing Technologies GMBH).

Компанія ATT, утворена як комерційне підприємство міжнародними корпораціями Nussbaum і Robert Bosch, є сильним, передовим постачальником високотехнологічного діагностичного обладнання.

Компетентність в області автоматичних систем, комп'ютерних технологій, технічній інженерії створили основу для розвитку продукції АТТ.


Історія компанії:

У 2001 році Otto Nussbaum GMBH & Co. KG і Robert Bosch GMBH заснували спільне підприємство ATT.
У липні 2004 Nussbaum викупив частину акцій, належних Robert Bosch. Таким чином ATT стала дочірньою компанією Nussbaum, а також невід'ємною частиною групи компаній Nussbaum.

 

Компанія розвиває, виробляє і продає всесвітньо відоме обладнання для діагностики легкових машин і вантажівок під брендами:


Сьогодні ATT працює з клієнтами на всіх найбільших світових автомобільних ринках.

АТТ пропонує всі види сервісу від технічних і маркетингових тренінгів до тих. підтримки залежно від особливостей розвитку ринку. Для користувачів АТТ - це реально мати кращий продукт доступний у всіх частинах світу.

Партнери АТТ можуть бути упевнені, що компанія завжди запропонує передові технології у великій різноманітності сучасної продукції.


Цілі: АТТ

Поліпшення умов роботи, ергономіка, безпека і висока продуктивність є основами окупності Ваших інвестицій і основними цілями наших розробок.

Проектно-конструкторські роботи

З моменту утворення ATT основним напрямом є проведення високотехнологічних досліджень і розробок, які змінюють технології автомобільної індустрії в діагностичному обладнанні, і в іншому обладнанні з яким ви зможете ознайомитися звернувшись в Компанію ТОВ «Планета Обладнання» і стати надалі нашим партнером, переконавшись в акості виготовленого обладнання всесвітньо відомим брендом АТТ (Automotive Testing Technologies GMBH) НІМЕЧЧИНА.