Діагностичні лінії для легкових автомобілів


ATT - Automotive Testing Technologies GmbH – (Німеччина) www.a2t.de

Номер в Держреєстрі України ----- У1148 - 06

Діагностичні лінії легкових автомобілів

Діагностичні лінії легкових автомобілів

Характеристика діагностичних ліній легкових автомобілів

 
Діагностичні лінії ATT перевірки технічного стану легкових автомобілів "Прямого приймання" нового покоління. Нова електроніка і нове програмне забезпечення VISIO дозволяють підключення газоаналізатора, пристрою для перевірки світла фар, також можливий роздрук всіх результатів перевірки в одному протоколі. Ці діагностичні лінії дають можливість працювати в мережі AWN або власній мережі.

  1. Враження клієнта від  діагностичних ліній - Ваш клієнт разом з вами перевіряє свій автомобіль в автоматичному процесі: сходження, підвіску, гальма і фари.

  2. Компетентність - Спільно отримані результати легко зрозумілі з протоколу з кольоровими зображеннями. Таким чином за допомогою діагностичних ліній ATT, ви створюєте базу для об'єктивної оцінки і погоджуєте з клієнтом професійно складений протокол проведених робіт.

  3. Технологія діагностичних ліній легкових автомобілів - Повністю автоматизований процес контролю. На екрані з'являється вся послідовність перевірки і може бути у будь-який час повторно викликана на екран завдяки дистанційному керуванню.

  4. Інвестиційна надійність діагностичних ліній - Здібна до розширення функцій модульна діагностична лінія контролю АТТ може бути змонтована для комплектного сервісного і діагностичного центру, здатність AWN-сети і прив'язка до бази даних клієнтів, оптимізують ваші внутрішні процеси і відкриють можливість для майбутніх вживань.

 

В даном розділі представлена характеристика діагностичних ліній легкових автомобілів

 

Модели продукта Количество Стоимость

Діагностична лінія ARENA TL 710-3

 
шт. 0 євро