ВДОСКОНАЛЕНІ СИСТЕМИ РОЗДАЧІ CONTROL MASTER


Коли заходить мова про заміну масла при бесіді про проблеми в авто ремзонах, керівники кожного разу скаржаться на відсутність достовірного обліку ГСМ і на повільну роботу співробітників при такій простій операції, яка виникає через відсутність нормального інструменту і відсутності відомостей про залишках ГСМ на складах.
Комп'ютерний облік - "це дорого і складно"…говорит керівник, - "це доступно і просто" можемо сміливо відповісти ми.


Основні чинники "ЗА" комп'ютерний облік роздачі масла:


- Економія грошових коштів, внаслідок повного обліку змащувальних матеріалів від вступу на склад ГСМ і до видачі для конкретного транспортного засобу. При цьому виключаються випадки крадіжки і просто недбалого відношення до матеріалів. Втрати масла, за середньостатистичними даними підприємств складають до 30 %
- Збільшення пропускної спроможності при роздачі масла
- Зростання престижу даного сервісу і кристальна чистота на точці заміни масла
- Простота в обслуговуванні і користуванні

Поглянемо, що пропонують собою системами обліку роздачі масла, пропоновані світовим лідером змащувального і маслораздаточного обладнання фірмою SAMOA, Іспанія.

Різноманіття комп'ютерних систем варіантів, пропонованих фірмою SAMOA, дозволяє оснастити такою системою, як невеликий сервіс, так і підприємство - гігант з безліччю постів по заміні і роздачі масла. З налаштуванням системи під конкретні побажання замовника.
Вартість системи залежить від необхідної Вам конфігурації у міру розвитку підприємства, системи можна нарощувати блоками, як конструктор.

Дані системи встановлені на Фірмових станціях Lexus м. Дніпропетровськ, Honda м. Запоріжжя, SAAB м. Київ

Вартість комп'ютерної роздачі масла на три види складає ----- 8700 €