Модульна, комп'ютерна станція перевірки системи кондиціонування повітря автомобілів


Нова, ексклюзивна багатофункціональна концепція, з 15 "сенсорним екраном на основі TFT матриці і вбудованого ПК, для обслуговування всіх автомобільних систем кондиціонування повітря, що використовують холодагент R134a.

Пакет ПО включає в себе автомобільну базу даних з заправними характеристиками, монтажними схемами, розташуванням деталей та іншу інформацію щодо систем кондиціонування повітря автомобілів. Оновлення ПО можна легко виконати через WLAN доступ до Internet.


Системи кондиціонування повітря автомобілів

Опис системи кондиціонування повітря автомобілів:


Повністю автоматичні процеси видалення, переробки і закачування хладагента R134a, відповідають останнім стандартам SAE і вимогам по охороні ОС. Ексклюзивний компресор системи дозаправки масла автоматично запобігає забрудненню гігроскопічних змащуючих матеріалів системи кондиціонування повітря автомобілів.

Ця система кондиціонування повітря автомобілів так само гарантує безпеку користувача і сумісність з електричними компресорами, встановлюваних на авто з гібридним приводом. Модульна розробка Polaris пропонує можливості розширення своєї функціональності за допомогою додаткових характеристик, таких як діагностика електронних контрольних пристроїв систем кондиціонування повітря автомобілів, термодинамічний аналіз, ідентифікація хладагента і промивання систем кондиціонування. Нові модулі можуть бути легко додані за допомогою різних доступних інтерфейсів ПК (RS232, USB, Bluetooth, WLAN.).

Меню вибору автомобіля надає доступ до бази даних для попередньої установки спеціальних параметрів автомобіля. В ході цієї фази, вибраний автомобіль так само може розглядатися відносно інших функцій системи кондиціонування повітря автомобілів Polaris M 200 (діагностика електроніки, технічна документація і ін.).МОДУЛІ І АКСЕСУАРИ СИСТЕМИ КОНДИЦІЮВАННЯ ПОВІТРЯ АВТОМОБІЛІВ

Системи кондиціонування повітря

Системи кондиціонування повітря автомобілів

Системи кондиціонування повітря автомобілів


Характеристика системи кондиціонування повітря автомобілів


Технічні характеристики POLARIS M 200
Охолоджуюча рідина R134a
Відповідність SAE J2788
Вбудована ємкість (литр) 20
Вага(kg) 150
Довжина шлангів (m) 2,65
Компресор (l/m) 100
Вакуумний насос (l/min) ~400
Додаткове обладнання
Модуль OBD 900  
Фільтр  

 

В даному розділі представлена загальна характеристика Системи кондиціонування повітря автомобілів

Модели продукта Количество Стоимость

Cистемa кондиціонування повітря POLARIS M 200

 
шт. 0 євро