Гальмівний стенд для легкових автомобілів ATTATT - Automotive Testing Technologies GmbH – (Німеччина) www.a2t.de

Номер в Держреєстрі України ----- У1148 - 06

Гальмівний стенд легкових автомобілів для перевірки технічного стану легкових автомобілів "Прямого приймання" нового покоління. Нова електроніка і нове програмне забезпечення VISIO дозволяє підключення газоаналізатора і димоміра, пристрою для перевірки світла фар, також можливий роздрук всіх результатів перевірки в одному протоколі. Ця лінія дає можливість працювати в мережі AWN або власній мережі.

Гальмівні стенди для легкових автомобілів
Гальмівні стенди для легкових автомобілів

Детальна характеристика гальмівного стенда легкових автомобілів:

1. Компетентність - Спільно отримані результати легко зрозумілі з протоколу з кольоровими зображеннями. Таким чином, ви створюєте базу для об'єктивної оцінки і погоджуєте з клієнтом професійно складений протокол проведених робіт по відношенню до гальмівних стендів для легкових автомобілів.

2. Технологія гальмівного стенду для легкових автомобілів  - Повністю автоматизований процес контролю. На екрані з'являється вся послідовність перевірки і може бути у будь-який час повторно викликана на екран завдяки дистанційному керуванню.

3. Інвестиційна надійність гальмівного стенду для легкових автомобілів - Здібна до розширення функцій модульна лінія контролю тормозноого стенду АТТ може бути змонтована для комплектного сервісного і діагностичного центру, здатність AWN-мережі і прив'язка до бази даних клієнтів, оптимізують ваші внутрішні процеси і відкриють можливість для майбутніх вживань.

4. Ясні кроки конфігурації і введення даних про клієнта дозволяють проводити ці процедури швидко і без помилок. Різні форми представлення інформації дозволяють точно локалізувати несправність гальмівної системи. Функція збереження результатів дає можливість ведення бази даних клієнтів і результатів вимірів, що у свою чергу дозволяє прогнозувати стан гальмівної системи легкового автомобіля ATT методом послідовного порівняння результатів. ПО русифіковано.Гальмівний стенд  легкових автомобілів ARENA TL 710-1

Компактна приладова стійка (комп'ютер; миша; 19" монітор; принтер; програмне забезпечення - Comfortline; кабелю; інфрачервоний пульт управління), роликовий агрегат в оцинкованого виконання з вагами, 4 WD, педометр + ДУ гальмівного стенда

Технічні дані гальмівного стенду легкових автомобілів ATT

Максимальне навантаження на вісь 3
Швидкість виміру 3,3
Покриття роликів Корундове покриття
Мотор (кВт) 2 х 2,5
Швидкість при випробуванні (км/ч) 3
Діаметр роликів (мм) 200
Провідний ролик піднесений на (мм) на рівні землі
Ширіна колісної бази(мм) 800-2200

 

В даному розділі представлена характеристика Гальмівних стендів легкових автомобілів

Модели продукта Количество Стоимость

Гальмівний стенд для легкових автомобілів і мікроавтобусів ARENA TL 710-1

 
шт. 0 євро