Газоаналізатори і Димоміри ATT


ATT - Automotive Testing Technologies GmbH – (Німеччина) www.a2t.de


Газоаналізатори й димоміри ATT призначені для вимірювання токсичності відпрацьованих газів для бензинових і дизельних двигунів з елементами діагностики системи запалювання й упорскування з дуже високою точністю вимірювання. Інтуїтивно зрозуміла програма російською мовою. У приладі вбудований принтер. Можливе підключення до діагностичної лінії або до гальмівного мтенду і роздруківка результатів в одному протоколі. 

 

Загальна характеристика газоаналізаторів та димомірів


Газоаналізатор - це спеціалізований пристрій, що застосовується для контролю відпрацьованих транспортних засобів, оснащених бензиновим двигуном внутрішнього згорання.

Димомір - призначений для тих же цілей що і газоаналізатор тільки вимірює димність відпрацьованих газів дизельних автомобілів.

В основі своїй газоаналізатор і димомір на сьогодні є чисто електричним приладом, що дозволяє більш стабільно виконувати роботу.

Газоаналізатори й димоміри мають функцію оцінювати зміст окремих компонентів у відпрацьованих газах без використання в них будь-яких хімічних елементів. Це значно убезпечить рух на дорогах міста. Газоаналізатор і димомір знаходять своє застосування не тільки на станціях діагностики і технічного обслуговування, а й часто використовує їх при перевірках на дорозі ДАI.
Необхідно завжди пам'ятати, що якість - запорука благополуччя і успіху, тому що наші газоаналізатори завжди підтверджують якість!

Газоаналізатори й димоміри діляться на кілька груп і класи точності:

  • Двокомпонентні газоаналізатори і димоміри
  • Багатокомпонентні газоаналізатори і димоміри
  • П'ятикомпонентну газоаналізатори і димоміри, нульового класу точності, першого класу точності і друге.


Двохкомпонентний газоаналізатор і димомір вимірює тільки СО, СН. Чотирьохкомпонентної газоаналізатор і димомір виміряють СО, СН, СО2, О2. П'ятикомпонентний газоаналізатор і димомір вимірює СО, СН, СО2, О2, Nox.

Канал виміру Nox призначений для контролю токсичності всіх видів транспортних засобів із двигунами внутрішнього згоряння, і аналіз та корегування Lambda λ.

Звичайно ж самий високоточний газоаналізатор і димомір повинен мати можливість вимірювати СО, СН, СО2, О2, Nox і бути нульового класу, напарімер в Европпе використовують газоаналізатори і димоміри тільки нулвого класу, в Україні поки дозволені газоаналізатори і димоміри перший класоточності, але найближчим часом їх використання стане не можливим у зв'язку з вимогами охорони навколишнього середовища.
Слово «кислотні дощі» вам говорить про що - то?

Екологія + знос двигуна. А ще сірка в нашому паливі .... Сірчана кислота.
Зусилля всіх виробників спрямовані саме на зниження викидів NOx. От вообщем то чому найближчим часом будуть застосовуватися газоаналізатори і димоміри нульового класу.
 

Характеристика газоаналізаторів та димомірів


Газоаналізатори і димоміри

Газоаналізатори і димоміри POLLUX C 600: 

  Прилади газоаналізатори і димоміри призначений для вимірювання відпрацьованих газів бензинових і дизельних двигунів з принтером, вимірювальна камера для кута замкненого стану контактів, кабель (6 м) від камери до EMMA, вимірювальні зонди для бензинових і дизельних двигунів, датчик для вимірювання температури масла.

 

Газоаналізатори і димоміри POLLUX G 400:

  Прилади газоаналізатори і димоміри призначені для вимірювання відпрацьованих газів бензинових двигунів з принтером, вимірювальний зонд для бензинових двигунів, датчик для вимірювання температури масла. Можливе доповнення "газоаналізаторів та димомірів" до POLLUX C 600.

 

Газоаналізатори і димоміри POLLUX S 300:

  Прилади газоаналізатори і димоміри призначені для вимірювання відпрацьованих газів дизельних двигунів з принтером, вимірювальна камера для кута замкненого стану контактів, кабель (6 м) від камери до POLLUX, вимірювальний зонд для дизельних двигунів, датчик для вимірювання температури масла; можливе доповнення газоаналізатором і димомірів до POLLUX C 600.У даному розділі представлений повний опис газоаналізаторів та димомірів

Модели продукта Количество Стоимость

Комплекс газоаналізатор-димомір POLLUX C 600

 
шт. 0 євро

Комплекс газоаналізатор-димомір POLLUX G 400

 
шт. 0 євро

Комплекс газоаналізатор-димомір POLLUX S 300

 
шт. 0 євро

Комплекс газоаналізатор-димомір OBD 990 A2N6001A

 
шт. 0 євро

Кабель від OBD 990 до (POLLUX) A2N6002A

 
шт. 0 євро

Кабель від автомобіля до OBD 990 A2N6003A

 
шт. 0 євро

Додатковий комплект для вимірювання NOx A1N1013A

 
шт. 0 євро

Стробоскоп для спеціальних робіт з двигуном автомобіля A2N1008A

 
шт. 0 євро

Y-адаптер для одночасного підключення REVOLUTION і стробоскопа A2N1009A

 
шт. 0 євро

Лямбда-щуп A1N1036A

 
шт. 0 євро

Сполучний кабель 5м діагностичної лінії A1N1023A

 
шт. 0 євро

Пересувний візок * A1N1007A

 
шт. 0 євро

Щуп для вимірювання температури масла вантажного автомобіля * A2N1036A

 1600мм
шт. 0 євро

Тахограф Revolution 2 *A0N5006A

 
шт. 0 євро

Тригерні кліщі A2N5001A

 
шт. 0 євро

Адаптер для вихлопної труби мотоцикла A2N1001A

  (30см)
шт. 0 євро

Фільтр вимірювання 2 тактних двигунів мотоциклів A2N1003A

 
шт. 0 євро

Адаптер подвійної вихлопної труби мотоцикла A2N1004A

 
шт. 0 євро