Мультимарочні сканери з 4-х канальним осцилографом, мультиметром, аналізатор системи запалення, генератор сигналів виробництва HANATECH (Південна Корея)

Ultrascan P1 і Ultroscan PRO є сучасними потужними діагностичними сканерами для автомобілів іноземного виробництва, поєднаним в одному корпусі з чотирьохканальним осцилографом, мультиметром, аналізатором системи запалення і генератором сигналів.

Прилади виконані в міцному пластиковому корпусі з магнітозахисним покриттям, мають додатковий захист від механічного, хімічного і електричного пошкодження. Прилади оснащені монохромним графічним дисплеєм LCD з підсвічуванням, пило- і вологозахищеною клавіатурою. У комплекті йдуть діагностичні адаптери, осцилографічні кабелі і щупи, кабелі живлення і зв'язку з ПК, картрідж з ПО на 128 і 512 Мб Ultroscan PRO, додаткові запобіжники і вимірювальні голки.

Сканери Ultrascan є продовженням лінійки мультимарочних сканерів DCN-PRO, корейської фірми Hanatech.

Ultrascan P1 і Pro поставляється разом з програмою HOST-Pro за допомогою якої сканер зв'язується з ПК через USB порт. Це дає можливість здійснювати управління сканером з комп'ютера в режимі реального часу, виводити на екран монітора і роздруковувати діаграми і графіки, а також оновлювати ПО сканера. На даний момент оновлення ПО надаються безкоштовно протягом 2 років після покупки приладу.

 

Виберіть сканер для детального перегляду.

Модели продукта Количество Стоимость

Автомобільний діагностичний сканер

 Ultrascan P1
шт. 0 євро

Сканер

 Ultrascan Pro
шт. 0 євро