Обладнання для кузовного ремонту SIVER


Стенды рихтовочные SIVER


Кузовне обладнання SIVER випускається з кінця 1980-х рр. Зараз лінія продукції SIVER включає 6 моделей рихтувальних стапелів і електронну вимірювальну систему «SIVER DATA». Автосервісне обладнання, що випускається, має відмінну якість, величезний запас міцності і відповідає всім вимогам безпеки.

Всі рихтувальні стенди комплектуються універсальними комплектами оснащення, що дозволяє проводити ремонт будь-якої складності.

Компанія СІВЕР також пропонує широкий вибір аксесуарів і оснащення для кузовного ремонту.
Про компанію СІВЕР


Торгівельна марка SIVER належить компанії ЕВРОСІВ. 


Компанія Евросів була заснованаОдин из первых рихтовочных стендов SIVER, выпущенных нашей компанией в 1989 році, як виробник стендів для правки кузовів автомобілів. Перші моделі були компактними універсальними стендами рамної конструкції. Зокрема стенд СПК, що набув широкого поширення завдяки своїй універсальності і мобільності, виробляється і в даний час.

У 1992 році був початий випуск нової складнішої моделі рамного стапеля - Експерт 2000 (SIVER В). Невисока ціна і оригінальна компактна конструкція з гідравлічною системою установки кузова автомобіля, зробили стапель наймасовішою моделлю на ринку. Експерт 2000 активно випускається і в даний момент випущено близько 5 тисяч екземплярів.

У 2000 році у зв'язку із збільшеним попитом на стапели, для збільшення обсягів виробництва, компанія Евросів перенесла виробництво на новий майданчик - «Калузьке монтажно-налагоджувальне управління» (КМНУ). У вересні 2008 року ЗАТ «КМНУ» було переіменновано в ЗАТ «SIVER».

Завдяки новим технічним можливостям, компанія зробила серйозний крок - від рамних моделей до платформених. В результаті в 2001 році було почато виробництво рихтувальних стендів нового покоління. Перший з них - SIVER С, який по своїх можливостях ні в чому не поступається західним аналогам, але в той же час його вартість приблизно в 2 рази нижче. Основний елемент стенду - міцна прямокутна платформа виготовляється із спеціального металопрокату. Збірка платформи здійснюється на складальному стапелі з використанням сучасних зварювальних технологій і імпортного обладнання. Висока якість виготовлення платформи підтверджується довічною гарантією на неї.

Постійно працюючи над вдосконаленням вироблюваного обладнання, в 2004 році на ринок була випущена нова модель платформеного стенду - SIVER Д. На відміну від попередньої моделі, силові пристрої вже розташовані безпосередньо на платформі, що робить роботу з ним ще легшою і зручнішою.

З 2006 року початий випуск найсучаснішої модифікації - стенду SIVER Е. Его платформа вже повністю виготовляється з листового металу, розкроєного за допомогою плазмової порізки.

У 2008 році сталася також дуже знакова подія для компанії - початок серійного випуску власної електронної вимірювальної системи SiverData. У цій системі об'єднані всі самі кращі властивості систем, що існують на ринку. SiverData дуже проста, надійна і зручна в експлуатації, а ціна, як і в стапелів, майже удвічі дешевше за зарубіжні аналоги.

Освоюючи нові моделі, ЗАТ «СІВЕР» постійно збільшує загальні обсяги виробництва стапелів. Для поліпшення якості продукції і збільшення виробничих потужностей, встановлюється сучасне імпортне обладнання: плазмовий разкрійний верстат, координатно-фрезерні оброблювальні центри, верстати з ЧПУ, зварювальні агрегати, фарбувально-сушильна камера і так далі.

Технічний відділ не перестає працювати над удосконаленням обладнання для правки кузовів, намагаючись зробити цей процес як можна простішим, швидшим і недорогим.

Рихтувальні стенди SIVER

Стенд SIVER E

Рихтувальний стенд SIVER E є популярним і найбільш досконалою версією стапелів, втіливши в собі всі сучасні рішення в області кузовного ремонту. Конструкція стенду дозволяє дуже швидко встановити і зняти будь-який автомобіль масою до 3, 5 т. Башти силового пристрою із зусиллям витягу 5 або 10 т можуть легко переміщатися по всьому радіусу платформи, мають надійний механізм фіксації. На платформу стапеля надається довічна гарантія.

Стенд SIVER С

Кузовний стапель SIVER С
має класичну американську конструкцію з великою прямокутною платформою і силовими пристроями баштового типа. Стенд дозволяє дуже швидко встановити і зняти будь-який автомобіль масою до 3т. Башти силового пристрою із зусиллям витягу 5 або 10 т можуть легко переміщатися довкола платформи і надійно фіксуватися. На платформу стенду надається довічна гарантія.

Стенд SIVER B

Рихтувальний стенд SIVER B (Експерт 2000) виробляється майже 15 років, і за цей час чудово зарекомендував себе як ідеальне обладнання для відновлення аварійних кузовів в умовах невеликих СТО. Перевагами стенду SIVER B є перевірена якість, мобільність і зручність зберігання, доступна ціна.

Стенд SIVER А

Рихтувальний стенд SIVER А призначений для відновлення аварійних кузовів легкових автомобілів вагою 2000 кг . База затисків для кріплення кузова може регулюватися як по довжині, так і по ширині, дозволяючи закріплювати широку гамму автомобілів. Малі габарити стенду і простий демонтаж силових пристроїв займає мінімум простору при зберіганні.

Стенд SIVER H

Для автосервісів, зацікавлених в максимальній економії робочого простору, чудово підійде рихтувальний підлоговий стенд SIVER H, завдяки можливості встановлювати раму врівень з підлогою. Для кріплення автомобіля на стапелі використовуються мобільні стійки із затискачами. Пересувний силовий пристрій здатний передавати правляче зусилля до 10 т.

Вимірювальна система «SIVER DATA»

Система вимірювання геометрії кузова автомобіля «SIVER DATA» - інноваційна розробка, об'єднує кращі характеристики систем, що існують на ринку. Вимірювальна система дозволяє легко за лічені хвилини, без використання додаткових пристосувань, повністю виміряти весь кузов автомобіля. Вимірювальна система вмить відображує на моніторі тривимірні координати вимірюваних точок і їх зсув відносно контрольних точок.

Модели продукта Количество Стоимость

Стенди рихтувальні серії «SIVER A» (A-110)

 
шт. 0 євро

Стенди рихтувальні серії «SIVER A» (A-210)

 
шт. 0 євро

Стенди рихтувальні серії «SIVER B» (ЕКСПЕРТ 2000, B-110)

 
шт. 0 євро

Стенди рихтувальні серії «SIVER C» (C-210)

 
шт. 0 євро

Стенди рихтувальні серії «SIVER E» (Е-210)

 
шт. 0 євро

Стенди рихтувальні серії «SIVER Н»

 
шт. 0 євро

Вимірювальна система «SIVER DATA»

 
шт. 0 євро