РУЧНИЙ ІНСТРУМЕНТ "АРСЕНАЛ"

Тим, хто уміє працювати своїми руками і отримувати від цього задоволення, марка «Арсенал» відома давно. Перші набори ручного інструменту цієї марки з'явилися в Росії ще 8 років тому.

Добротний, професійної якості слюсарний інструмент помітно виділявся на фоні слабо продуманій продукції вітчизняних заводів і імпорту з Китаю (у останньому випадку ще і низької якості виконання). З іншого боку, вигідно контрастував з недоступними цінниками на переважно європейський авто інструмент .

Що ж змінилося за минулі 8 років?

По-перше, змінився сам ринок в нашій країні. Більшість марок вітчизняного і європейського ручного інструменту або зникли з ринку, або перенесли своє виробництво до Південно-східної Азії - дорожчі і якісніші марки на Тайвань, дешеві, - до Китаю. По-друге, сталося чітке розділення на автоінструмент і слюсарний інструмент загального призначення.

«Арсенал» був і залишається піонером процесу спеціалізації ручного інструменту на російському ринку, розділивши асортимент на три основні напрями:
1. Арсенал-auto - авто інструмент, що включає, у тому числі, набори інструменту ВАЗ, ГАЗ і УАЗ - поєднання торцевих голівок, комбінованих ключів, наборів викруток і ін. слюсарного інструменту в унікальній комбінації, спеціально підібраної з врахуванням специфіки конкретної марки автомобіля.
Упаковку даної серії відрізняє традиційний для «Арсеналу» зелений колір.
2. Арсенал-special - ручний слюсарний інструмент вузькоспеціалізованого призначення. Наприклад, набір для сантехніка або набір викруток для електрика.
Упаковка серії Арсенал-special - червоного кольору.
3. Арсенал-universal - набори викруток різного калібру і форми наконечника, трещоточні і комбіновані ключі, комірчики, набори торцевих голівок, пасатижі, молотки і ін. Причому торцеві голівки і комбіновані ключі поставляються як в наборах, так і поштучно без упаковки, тобто розсипом. Останні інструменти доступні в комбінаціях і індивідуальній упаковці, яку виділяє синій колір.

«Арсенал» полегшує проблему підбору ручного інструменту і його подальшої експлуатації. Скільком власникам і слюсарям «Жигулів» набори інструменту ВАЗ заощадили час двічі - перший раз при покупці, другий раз при проведенні ремонту? То ж можна віднести до наборів інструменту ГАЗ і інструменту УАЗ і всьому автоінструменту «Арсенал», а так само наборам сантехніка, електрика і так далі.

І, звичайно, «Арсенал» - це якість. Не даремно з моменту свого народження, марка надає довічну гарантію на всю свою продукцию*. Але за минулі роки навіть серед тих, хто займається продажем ручного інструменту оптом, знайдеться небагато тих, що мали причину нею скористатися.

* Природний знос до гарантійних випадків не відноситься. Гарантія не поширюється на витратні матеріали - біти, наконечники викруток.