Мийне / Прибиральне обладнання


Мийне / Прибиральне обладнання високого тиску компанії «Portotecnica» (Італія)


Мийне / Прибиральне обладнання
Мийне / Прибиральне обладнання
Мийне / Прибиральне обладнання

 

Опис і характеристика мийного / прибирального обладнання

 

Мийне / прибиральне обладнання високого тиску з дизельним нагріванням води активно застосовуються на автомобільних мийках, у сільському господарстві, будівництві для очищення об'єктів на промислових підприємствах. Незамінні при митті і чищенні, як у промисловості, так і в сфері послуг. Компактні, виключно зручні в експлуатації.

Це мийне / прибиральне обладнання спеціально розроблене для важких умов експлуатації в умовах поганої якості води, непостійного напруги і т. д.

Професійне мийне / прибиральне обладнання розраховане на тривалу роботу не тільки на автомобільних мийках, але і на транспортних і автобусних підприємствах. Апарати оснащені регулюванням тиску води і рівня пари, 4 - х полюсних електродвигуном 1400 об / м тривалої дії з термозахистом від перегріву, пристроєм контролю пальника, що вступає в дію у разі відсутності тиску.Мийне / Прибиральне обладнання
Мийне / Прибиральне обладнання
Мийне / Прибиральне обладнання

 

Мийне / прибиральне обладнання - Пиловодовисмоктувачі і Хімчистки спеціально розроблені для роботи з грануляту, пилом, штучних матеріалів. Для слою осілого пилу на автомобільних мийках промислових підприємствах, для роботи в різних місцях. Збір забруднень з поверхні здійснюється впливом сильного вакуумного всмоктування за рахунок роботи одне й двомоторних турбін.

Необхідні спеціалізовані насадки для мийного / прибирального обладнання збільшують ефективність роботи, дають можливість дістатися до важкодоступних місць.

Автоматичне відключення при досягненні максимального наповнення, легка доступність до системи фільтрів і до ємності для сміття.

 

У даному розділі представлена основна характеристика Мийного / Прибирального обладнання