Обладнання для автосервісу


Від компанії «Планета Обладнання». Гарантія кращої ціни!

Продаж обладнання для автосервісу є основним видом нашої діяльності вже багато років, тому ми пропонуємо тільки краще автосервісне обладнання, широко використовується в усьому світі.

У цьому розділі ви можете знайти все що пов'язано з Обладнання для автосервісу, а саме:

 

Фарбувальні камери китайського виробництва YOKI STAR обладнання для автосервісу

У китайських камерах використовуються надійні вузли та агрегати: пальники італійської фірми RIELLO, що на підлогу і стелю фільтри Італійських виробників. Обладнання для автосервісу YOKI STAR адаптування до наших Українським умовам:

Стенди розвал - сходження легкових автомобілів для автосервісу

Стенд CURA S 960 TFT, що працює за допомогою радіосигналів, не приймає кабельні дані і пропонує Вам ще більш швидке і нескладне керування приладом. Розвинена ССD техніка цього обладнання для автосервісу вимірювання дає можливість бездротового отримання даних вимірювання і гарантує, крім того, більш високу точність (чим так звані «мішеньевие стенди») отриманих результатів 8 датчиків сходження коліс дають можливість кругового вимірювання на 360 градусів для точного отримання всіх даних про шасі даного обладнання для сервісу. Візуальна допомога при регулюванні надає більше зручностей.
 
Обладнання для автосервісу
Обладнання для автосервісу

Гаражне обладнання для автосервісу

У даному розділі ви знайдете Преса від 10 до 100то виробництва ОМА, подкатниє крани від 500 кг до 2000 кг, Трансмісійні стійки від 300 кг до 2000 кг, домкрати від 1500 кг до 20000 кг. Виробництва ОМА Італія.

Автомобільні підйомники для автосервісу

Двостійкові і чотирьохстійкові автомобільні підйомники електромеханічні і електрогідравлічні даного обладнання для автосервісу зазвичай встановлюються в слюсарній цеху будь-якого автосервісу. Електрогідравлічні і електромеханічні автомобільні підйомники зазвичай використовуються для поста схід розвал, ремонтних робіт в автосервісі. Ножничні автомобільні підйомники використовуються на ділянках ремонту та ТО.

Обладнання для автосервісу Обладнання для автосервісу Обладнання для автосервісу Обладнання для автосервісу Обладнання для автосервісу Обладнання для автосервісу

Шиномонтажні і Балансувальні стенди обладнання для автосервісу

Для комплектації шиномонтажної ділянки просто необхідний шиномонтувальний стенд (верстат) і балансування стенд (верстат) який виконує основний обсяг робіт. Гаражне обладнання для автосервісу від недорого (бюджетного) до устаткування класу преміум. Балансувальні стенди та верстати відрізняться (напівавтомат / автомат), розмірами балансувальному коліс, електронними лінійками, дисплеями і моніторами наявністю всіляких програм і опцій даного обладнання для автосервісу.


Обладнання для автосервісу
Обладнання для автосервісу
Обладнання для автосервісу
Обладнання для автосервісу

Ми знаємо всі нюанси у сфері продажу обладнання для автосервісу, і допоможемо вам зробити оптимальний вибір.

 

В даному розділі представлена основна характеристика Обладнання для автосервісу